RL07S303GRE6
MFR.Part #
RL07S303GRE6
JLCPCB Part #
C3355246
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors