RL07S273JB14
MFR.Part #
RL07S273JB14
JLCPCB Part #
C3359281
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors