RL07S244GRSL
MFR.Part #
RL07S244GRSL
JLCPCB Part #
C1824289
Description
-65℃~+175℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors