RL07S203GBSL
MFR.Part #
RL07S203GBSL
JLCPCB Part #
C3385333
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors