RL07S241JB14
MFR.Part #
RL07S241JB14
JLCPCB Part #
C1435324
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors