CRCW040222K1FKEDC
MFR.Part #
CRCW040222K1FKEDC
JLCPCB Part #
C3957064
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS