RL07S240JB14
MFR.Part #
RL07S240JB14
JLCPCB Part #
C1435122
Description
-65℃~+175℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors