RL07S240GBSL
MFR.Part #
RL07S240GBSL
JLCPCB Part #
C1441617
Description
-65℃~+175℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors