Y006214K5340T0L
MFR.Part #
Y006214K5340T0L
JLCPCB Part #
C1477157
Description
-55℃~+125℃ 14.534kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS