RL07S201GB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S201GB14
JLCPCB Part #
C1435268
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors