RL07S200JB14
MFR.Part #
RL07S200JB14
JLCPCB Part #
C3382913
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors