RL07S183JBSL
MFR.Part #
RL07S183JBSL
JLCPCB Part #
C1441607
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors