RL07S163JBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S163JBSL
JLCPCB Part #
C3437778
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors