RL07S162GB14
MFR.Part #
RL07S162GB14
JLCPCB Part #
C1435600
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors