CWR26HK226JBGB\PR
MFR.Part #
CWR26HK226JBGB\PR
JLCPCB Part #
C1970836
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS