RL07S122GRE6
MFR.Part #
RL07S122GRE6
JLCPCB Part #
C1775273
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors