Y163220K0000B0W
MFR.Part #
Y163220K0000B0W
JLCPCB Part #
C4248395
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 400mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount