RL07S124JBSL
MFR.Part #
RL07S124JBSL
JLCPCB Part #
C1440060
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors