RL07S101GRE6
MFR.Part #
RL07S101GRE6
JLCPCB Part #
C1775392
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors