RH0502R000FE02
MFR.Part #
RH0502R000FE02
JLCPCB Part #
C6181335
Description
2Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS