RH0501R000FE02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH0501R000FE02
JLCPCB Part #
C3009553
Package
Plugin
Description
1Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS