RH00512R00FC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH00512R00FC02
JLCPCB Part #
C1569286
Package
Plugin
Description
12Ω 7.5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance