RN65D2003FB14
MFR.Part #
RN65D2003FB14
JLCPCB Part #
C1415941
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors