AHA80AFB-649R
MFR.Part #
AHA80AFB-649R
JLCPCB Part #
C5560956
Description
649Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS