RER75FR499RC02
MFR.Part #
RER75FR499RC02
JLCPCB Part #
C1571847
Description
30W 499mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance