RER75FR113RC02
MFR.Part #
RER75FR113RC02
JLCPCB Part #
C1572035
Description
113mΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance