BFC238360113
MFR.Part #
BFC238360113
JLCPCB Part #
C3790584
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 700V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS