RER75F4991MC0230
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER75F4991MC0230
JLCPCB Part #
C1569932
Package
Plugin
Description
30W 4.99kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance