RN55C7410DB14
MFR.Part #
RN55C7410DB14
JLCPCB Part #
C1419481
Description
-65℃~+175℃ 125mW 741Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors