RER40F1R15RC02
MFR.Part #
RER40F1R15RC02
JLCPCB Part #
C1571653
Description
1.15Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance