RER75F1860RC02
MFR.Part #
RER75F1860RC02
JLCPCB Part #
C1572748
Description
186Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance