Y1172400R000T0R
MFR.Part #
Y1172400R000T0R
JLCPCB Part #
C4233443
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount