RER75F1130MCSL
MFR.Part #
RER75F1130MCSL
JLCPCB Part #
C1572755
Description
113Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance