CP00058K200JE663
MFR.Part #
CP00058K200JE663
JLCPCB Part #
C1401203
Description
-65℃~+225℃ 5W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS