RER70F9R31RCSL
MFR.Part #
RER70F9R31RCSL
JLCPCB Part #
C1572961
Description
20W 9.31Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance