RER65F2210RCSL
MFR.Part #
RER65F2210RCSL
JLCPCB Part #
C6385988
Description
10W 221Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance