RER70F6R04RC02
MFR.Part #
RER70F6R04RC02
JLCPCB Part #
C1572120
Description
20W 6.04Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance