RER70F5R11MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F5R11MC02
JLCPCB Part #
C1572083
Package
Plugin
Description
20W 5.11Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance