BR200-10RJ8
MFR.Part #
BR200-10RJ8
JLCPCB Part #
C7220654
Description
10Ω 200W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS