RER70F5620RCSL
MFR.Part #
RER70F5620RCSL
JLCPCB Part #
C1573002
Description
20W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance