RER60F40R2RC02
MFR.Part #
RER60F40R2RC02
JLCPCB Part #
C1570302
Description
40.2Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance