RER70F3R74RC02
MFR.Part #
RER70F3R74RC02
JLCPCB Part #
C1571857
Description
20W 3.74Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance