RER70F1R74RC02
MFR.Part #
RER70F1R74RC02
JLCPCB Part #
C1572298
Description
1.74Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance