RER70F3R32RC02
MFR.Part #
RER70F3R32RC02
JLCPCB Part #
C1571867
Description
20W 3.32Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance