RER70F33R2RC02
MFR.Part #
RER70F33R2RC02
JLCPCB Part #
C6172774
Description
20W 33.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance