ERC553K6500FKEK500
MFR.Part #
ERC553K6500FKEK500
JLCPCB Part #
C3360456
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS