RER70F3R01RCSL
MFR.Part #
RER70F3R01RCSL
JLCPCB Part #
C1574714
Description
20W 3.01Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance