RER70F31R6RCSL
MFR.Part #
RER70F31R6RCSL
JLCPCB Part #
C1574710
Description
20W 31.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance