RER70F2R74RCSL
MFR.Part #
RER70F2R74RCSL
JLCPCB Part #
C5847199
Description
2.74Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance