BR200-0R5J8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR200-0R5J8
JLCPCB Part #
C6135224
Package
Plugin
Description
200W 500mΩ Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS